Лідер Бостона визнав свою провину за невдалий старт серії проти Нью-Йорка
Один із лідерів Бостон Селтікс Джейсон Тейтум прокоментував невдалий початок серії другого раунду плей-оф НБА проти Нью-Йорк Нікс. За словами Тейтума, йому потрібно показувати кращу гру, враховуючи його статус. “Я повністю приймаю відповідальність за мою гру в цій серії. Немає сенсу це прикрашати. Мені потрібно грати краще. І я очікую, що наступного разу я гратиму […]
Читати новину