Сумська область отримала додаткові 200 млн грн – Кулеба
Віцепрем’єр-міністр Олексій Кулеба разом з урядовою делегацією відвідав Сумську область. На урядовій нараді у Сумах обговорювалися актуальні питання розвитку регіону. Уряд виділив додаткові кошти на підтримку прифронтових та прикордонних громад, зокрема Сумщина отримала понад 200 млн грн. Ці кошти будуть використані на аварійно-відновлювальні роботи, будівництво захисних укриттів, ремонт інфраструктури та інше. Також обговорювалася можливість виплат […]
Читати новину