Іран, Катар і Пакистан оголосили про успішний перший раунд переговорів зі США у Швейцарії. Учасники обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, зокрема, розмовляли про заморожені активи Ірану та санкції на продаж іранської нафти. Домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники Катар та Пакистан також підтвердили позитивну атмосферу переговорів та обнадійливий прогрес. Було укладено угоду про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом. Технічні переговори триватимуть ще цей тиждень. Також домовилися про створення групи для усунення конфліктів у Лівані. Проте після загроз президента Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, CNN повідомило про ускладнення переговорів між США та Іраном.