Прем’єр Британії оголосив про відставку

Новини світу

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення у понеділок. Він зазначив, що кожне його рішення було спрямоване на благо країни, але тепер вирішив піти. Стармер вже звернувся до Лейбористської партії з проханням провести вибори нового лідера. Новий керівник має обрати до початку вересня. Ця новина прийшла після перемоги мера Великого Манчестера Енді Бернем на довиборах, що дало йому шанс висунутися на посаду лідера партії. Стармер визнав, що втратив підтримку у власній партії, і вирішив піти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *