Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Новини України

Посадовці приватних підприємств в Україні влаштували шахрайську схему, щоб заволодіти грошима, призначеними на розмінування сільськогосподарських земель у трьох областях країни. Вони імітували проведення робіт на ділянках, які вже були очищені від вибухонебезпечних предметів раніше. Зловмисники розкопували ґрунт, підкладали боєприпаси і видали їх за ново-виявлені під час робіт. Цим чином, вони намагалися створити враження, що розмінували понад 820 гектарів земель. Правоохоронці підозрюють шістьох осіб у цій схемі, серед яких директор підприємства та керівниця групи саперів. їм загрожує до 12 років ув’язнення та конфіскація майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *