У Києві правоохоронці затримали п’ятьох зловмисників, які жорстоко побили 58-річного чоловіка до смерті. Злочинці спершу прив’язали потерпілого до дерева, а потім намагалися знищити всі сліди злочину, видаливши записи з камер відеоспостереження. Поліція отримала повідомлення про те, що чоловіка без ознак життя знайшли біля річки. Експерти виявили на тілі чоловіка численні травми, які призвели до його смерті. Виявилося, що нападники, які відпочивали біля кав’ярні, вирішили побити чоловіка після конфлікту. Вони не припиняли нападати навіть після прохань потерпілого. Після того, як чоловік вдалося втекти, зловмисники догнали його і знову жорстоко побили. Усіх фігурантів затримали, їм оголошено про підозру у вбивстві. Їм загрожує довічне позбавлення волі.