Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

Новини України

На Івано-Франківщині правоохоронці виявили велику корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. Злочинну діяльність організувала заступниця директорки закладу разом із ще чотирма особами. За період з 2019 по 2024 рік було фіктивно працевлаштовано 37 осіб, які не виконували жодних обов’язків, але отримували зарплату та премії. Головна організаторка використовувала свій досвід для контролю фінансів і документообігу, а інші учасники схеми оформляли паперову роботу. За попередніми підрахунками, учасники схеми заволоділи понад 3,7 мільйонами гривень. П’ять жінок, які брали участь у схемі, були оголошені підозрюваними і зараз їм встановлені запобіжні заходи. Слідство триває під контролем прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *