Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Новини України

Зранку 25 червня війська Російської Федерації вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Інцидент був підтверджений в.о. міського голови Сум Артемом Кобзаром та головою Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іваном Федоровим. За їх словами, о 06:00 було зафіксовано ракетний удар по одній з АЗС у Запоріжжі, в результаті якого спалахнула пожежа. Інформація про постраждалих поки не уточнена. Федоров зазначив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *