Україна та Росія провели 76 обмінів полоненими, в результаті чого додому повернулися 160 українських військових, які були у полоні з 2022 року. Вони брали участь у обороні держави на різних напрямках, таких як Донецьк, Луганськ, Харків, Чернігів, Запоріжжя, Суми та Київ. Серед звільнених є 115 захисників Маріуполя. Крім солдатів і сержантів, серед повернених є 58 офіцерів. Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та документи, і потім відправляться на реабілітацію після тривалої ізоляції у російському полоні. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за посередництво у цьому обміні, а також іншим державним структурам та організаціям. Всього за період діяльності штабу вдалося повернути з неволі 9606 військових та цивільних осіб.