Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виступила на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у Румунії. Вона здобула срібну медаль у багатоборстві, набравши 112.000 балів. Першою стала німка Дар’я Варфоломєєв, а третє місце зайняла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія також успішно пройшла до фіналів у окремих вправах. Її виступи можна буде побачити в неділю, 28 червня.