Сьогодні вночі окупанти з Росії випустили кілька балістичних ракет у бік Києва. Пролунало принаймні сім вибухів, і вже є інформація про наслідки. Начальник Київської муніципальної варти Тимур Ткаченко повідомив, що у Дарницькому районі Києва через атаку Росії виникли пожежі за декількома адресами. Одна людина постраждала. Згідно з інформацією на 03:04, одна з пожеж сталася поруч з житловим будинком, інша – у СТО, а також горить нежитлова будівля.