Танкер з Іраку прорвав блокаду Ормузької протоки
Супертанкер Agios Fanourios I під прапором Іраку пройшов з Ормузької протоки до Перської затоки, ставши першим нафтовозом, що рухається водним шляхом на північний захід із моменту запровадження блокади протоки з боку США. Про це повідомляє Bloomberg. Нині угруповання американських кораблів перешкоджає руху суден в Оманській затоці і, ймовірно, раніше змусило деякі танкери, зокрема той, що […]
Читати новину