Шульга зіграв свій перший поєдинок у рамках Літньої ліги НБА
Український баскетболіст Максим Шульга провів перший матч за Бостон у Літній лізі НБА. Максим вийшов у старті на гру проти Мемфіса (92:78). Українець набрав п’ять очок (2/4 з гри, 0/2 триочкових, 1/2 штрафних), зробив три підбирання, три передачі, два перехоплення і один блокшот за 22 хвилини на майданчику. And oneeeee 😮💨 Max with the +1 […]
Читати новину