Я повернувся: Шелестюк прокоментував свій успішний камбек
Український боксер Тарас Шелестюк (20-0-1, 12 КО) прокоментував свою перемогу в першому поєдинку з березня 2022 року. На вихідних українець у бою в категорії першої середньої ваги здобув перемогу над американцем Роддрикусом Лівсі (12-5-1, 9 КО), нокаутувавши його у другому раунді. “Я повернувся. Давайте наробимо галасу”, – написав Шелестюк у мережі X. I’m back 🥊😎Let’s […]
Читати новину