Іран знову закрив Ормузьку протоку
Військове керівництво Ірану оголосило про закриття Ормузької протоки через те, що, на їхню думку, США порушили угоду між країнами. Іран заявив, що американці порушили угоду про закінчення війни, тому вони відповідають закриттям протоки. Також іранці назвали це реакцією на удари Ізраїлю по Лівану. У військовому штабі Ірану сказали, що якщо агресія триватиме, будуть вжиті додаткові […]
Читати новину