РФ вдарила по Одещині: десятки населених пунктів без світла
Російські війська увечері в четвер, 14 травня, атакували енергетичний об’єкт в Одеській області. Внаслідок удару були знеструмлені 32 населених пункти, повідомив очільник одеської обладміністрації Олег Кіпер. “Внаслідок атаки БпЛА пошкоджено енергетичний обʼєкт в Білгород-Дністровському районі. На щастя, постраждалих немає”, – йдеться у повідомленні. Зазначається, що в результаті атаки було знеструмлено 32 населених пункти. Загалом понад […]
Читати новину