В енергетиці введуть режим надзвичайної ситуації
Президент Володимир Зеленський провів нараду щодо надзвичайних обставин в енергетиці після російських атак, звертаючи особливу увагу на ситуацію в Києві. Він наголосив на важливості відновлення електропостачання та опалення, підкресливши необхідність термінового вирішення проблем. У Києві буде створено штаб для координації дій, а в енергетиці вводиться режим надзвичайної ситуації. Також активізується співпраця з партнерами для отримання […]
Читати новину