Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників
СБУ разом з Національною поліцією розкрили шахрайську схему розкрадання бюджетних коштів у Черкаській області. Колишній міністр охорони навколишнього природного середовища, що працював за часів Януковича, взяв участь у цій організації. Вони отримали 5,6 мільйона гривень державного гранту для розвитку агропромислового комплексу, проте замі stattь обладнання та створення нових робочих місць, вони привласнили ці кошти. Підозрюваним […]
Читати новину