В Україні від початку року зафіксували 12 випадків ботулізму
Із січня по квітень 2026 року на ботулізм захворіли 12 дорослих людей. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я України. “За перші чотири місяці 2026 року на ботулізм захворіли 12 дорослих людей. Випадки захворювання зареєстровані у Волинській, Житомирській, Закарпатській, Тернопільській, Хмельницькій та Черкаській областях”, – йдеться у повідомленні. Ботулізм – це тяжке харчове отруєння (токсикоінфекція), […]
Читати новину