Сибіга анонсував новий рівень співпраці з Африкою: про що йдеться
Україна нарощує дипломатичну та економічну присутність в Африці, запропонувавши співпрацю за трьома напрямами: продовольча безпека, оборонні технології та цифровізація держпослуг. Про це заявив міністр закордонних справ Андрій Сибіга під час форуму Україна – Африка, який у вівторок, 26 травня, відбувся у Києві. “Україна розглядає Африку не як об’єкт допомоги, а як рівноправного, сильного суб’єкта глобальної […]
Читати новину