У київському СІЗО до смерті побили ув’язненого
У Київському СІЗО помер ув’язнений через побої, за що було звинувачено восьмеро співробітників та п’ятьох ув’язнених. Група ув’язнених побила одного з них, який пізніше помер у лікарні через бездіяльність персоналу. Виявлено “ієрархічну структуру злочинного впливу” у СІЗО, яка організовувала наркоторгівлю, вимагала гроші, проводила азартні ігри та насильство. Після кадрових змін установи діяльність цієї мережі було […]
Читати новину