Сибіга зустрівся з генсеком ОЕСР у Києві
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга 23 червня повідомив, що провів у Києві двосторонні переговори з генеральним секретарем Організації економічного співробітництва та розвитку Матіасом Корманном. Вони розглянули співпрацю в рамках програм ОЕСР, прогрес України у виконанні стандартів і критеріїв Організації. “Сьогодні в Києві був радий вітати Генерального секретаря Організації економічного співробітництва та розвитку Матіаса Корманна. […]
Читати новину