Динамо в Австрії на зборах зіграло спаринг
У суботу, 20 червня, ФК Динамо Київ зіграв свій перший товариський матч під час тренувального збору в Австрії. Вони зіткнулися із чемпіонами Чехії – празькою Славією, і матч завершився з рахунком 1:1. Суперники відзначилися голами на 4-й та 86-й хвилині гри. Гравець Славії Самуель Піколон відкрив рахунок, а Назар Волошин відновив баланс на полі. Гравці […]
Читати новину