Мільйон українців вже подали заявки на участь у Скринінгу здоров’я 40+
У суботу, 20 червня, прем’єр-міністр Юлія Свириденко повідомила, що понад 1 мільйон українців подали заявки на отримання коштів для участі в програмі “Скринінг здоров’я 40+”. Учасники отримають по 2000 гривень для проходження обстежень у медичних закладах, що беруть участь у програмі. Скринінг допомагає виявити ризики для здоров’я на ранніх стадіях, зокрема серцево-судинні захворювання, цукровий діабет […]
Читати новину