Нафтовий зашморг для Кремля
Після того як США та Іран досягли перемир’я та ситуація навколо Ормузької протоки частково стабілізувалася, з’являється обережна надія на посилення міжнародного тиску на російську нафтову галузь. США можуть повернутися до жорсткішої санкційної політики. Своєю чергою ЄС готує 21-й пакет обмежень, а Україна продовжує атаки по НПЗ, створюючи додаткові ризики для російської енергетики. Все це може […]
Читати новину