Сьогодні вранці у Києві в окремих районах міста виникли проблеми із електропостачанням. Спочатку світло зникло у лівобережній частині міста, а потім проблеми поширилися на правий берег. Без електрики залишилися мешканці Дніпровського, Голосіївського та Дарницького районів. Також через відсутність електропостачання тимчасово призупинено рух фунікулера. Інформацію про перебої з електропостачанням поширюють місцеві пабліки.