У ніч на 22 червня в окупованому Криму прогриміла серія вибухів, після яких жителі декількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Перші повідомлення про вибухи надійшли ввечері з різних районів півострова, зокрема з Армянська, Феодосії, Севастополя та Сімферополя. Також спостерігались спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. В результаті вибухів та можливої атаки безпілотників станція зазнала пошкоджень. Жителі різних районів Криму повідомляли про відсутність електрики. Офіційних даних щодо наслідків подій від окупаційної влади Криму поки що немає.