Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свою думку щодо старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому відбірковому раунді з румунською командою Університатею Клуж. Костюк підкреслив, що жодні суперники у кваліфікації не є легкими, всі вони є сильними та висококласними. Він виразив повагу до Університатею, назвавши її міцною та добре організованою командою. Тренер зазначив, що головна увага команди буде зосереджена на підготовці до матчів, оскільки її мета – бути готовою перемагати будь-якого суперника. Динамо буде аналізувати сильні та слабкі сторони Університатею, але не змінюватиме свої принципи підготовки, залишаючись налаштованим на високий рівень конкуренції.