Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Новини України

У двох різних судових провадженнях були винесені обвинувальні вироки за смертельні ДТП. Перший випадок стосується правоохоронця, який збив на пішохідному переході дівчину, що загинула від отриманих травм. Суд призначив йому 5 років ув’язнення без права керувати транспортними засобами, а також виплатити понад 700 тис. грн моральної шкоди. У другому випадку військовослужбовець перевищив швидкість, збив жінку на дорозі і отримав 4 роки ув’язнення та заборону керувати автомобілем на 2 роки. Також триває розслідування іншого випадку, де правоохоронець з Донеччини зіткнувся з іншим автомобілем, що призвело до тяжких тілесних ушкоджень пасажира.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *