На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

Новини України

У Чернігівській області влада прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з початку липня. Це стосується населених пунктів у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах. Також продовжують заходи з евакуації з семи сіл, де вона оголошувалася раніше. Усього у цих населених пунктах залишається близько тисячі жителів, включаючи 120 дітей. Планується завершити евакуацію протягом двох місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *