Сьогодні зранку російський безпілотник вдарив по автозаправній станції на околиці Сум. У результаті цього інциденту постраждали троє цивільних осіб, які перебували на території. Також пошкоджені автомобілі. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про цю подію і вказав, що ворог системно атакує автозаправні станції в області. Наслідки цієї атаки наразі уточнюються.