Генерал Олександр Сирський, який є головнокомандувачем Збройних сил України, відвідав район ведення активних бойових дій на Олександрівському напрямку. Під час поїздки він зустрівся з командувачем Десантно-штурмових військ генерал-майором Олегом Апостолом, ознайомився з ситуацією на місцях, скоригував плани та прийняв рішення щодо вирішення проблем. Сирський відвідав також десантну бригаду та підкреслив, що військовики ведуть активну оборону, залишаються стійкими та мужніми, борючись проти російських окупантів з метою звільнення української території.