У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн грн. Зловмисники підключилися незаконно до газорозподільної системи, крали газ для опалення місцевої котельні. Матеріали вже передано до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності. Нафтогаз планує вимагати компенсації та розголосить імена організаторів цієї схеми. Глава Нафтогазу зауважив, що крадіжки газу в Україні завдають значних збитків і підкреслив важливість боротьби з такими порушеннями.