У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в ДР Конго. Ця інформація була опублікована Міністерством охорони здоров’я Франції та повідомлена новинним агентством France24. Лікар знаходиться в ізоляції, а контакти пацієнта відстежуються. Міністерство також наголосило, що загроза для населення Європи загалом є невеликою.