У Москві сталася ситуація, коли в магазинах автотоварів зникли каністри для бензину. Незважаючи на заклики не зберігати бензин у додатковій тарі та не купувати її, попит на каністри раптово зріс, що викликало дефіцит і підвищення цін. Цю інформацію опублікували російські ЗМІ 24 червня. Зазначається, що за останні тижні ціни на каністри зросли на 20-40%. Наприклад, п’ятилітрові каністри подорожчали від 300 до 500 рублів, а 20-літрові – до 4000 рублів. В мережах магазинів товару практично не залишилося, і його можна придбати лише через онлайн-перепродажі у перекупників. Також відзначається збільшення продажів супутніх товарів, як от насосів, шлангів, лійок та інших засобів для переливання пального. Працівники автомагазинів попереджають про ризики фальсифікації пального в умовах дефіциту.