В Україні зафіксували нові знеструмлення

Новини України

У середу вранці у п’яти областях України сталося відключення електроенергії через атаки з боку Росії на енергетичні об’єкти та погодні умови. За даними Укренерго, через ворожі удари в Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях були знеструмлені деякі райони. Також через грозу і сильний вітер без електрики залишились 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням ліній електропередачі. Зниження споживання електроенергії на 4,2% пояснюють безхмарною погодою, яка стимулює використання сонячних електростанцій. Енергетики рекомендували громадянам використовувати потужні електроприлади в період найбільшої продуктивності сонячних електростанцій та обмежити їх вечерями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *