Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Новини України

На Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами, яку організували на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом шести років це підприємство незаконно використовувало підземні свердловини для централізованого водопостачання 11 населених пунктів без відповідних дозволів. Хоча підприємство отримувало оплату за послуги, воно не сплачувало обов’язкові платежі за користування надрами. У результаті було незаконно видобуто понад 400 тисяч кубічних метрів підземних вод, що завдало збитків державі на суму понад 85 мільйонів гривень. Директору цього підприємства повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *