Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Новини України

Укренерго повідомило, що в п’яти регіонах України вранці четверга сталися нові знеструмлення через російські удари по енергетичній інфраструктурі. Знеструмлення відбулися в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. За відомостями компанії, споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, що призвело до активного використання кондиціонерів. Укренерго закликає громадян економно використовувати електроенергію, переносячи активне споживання на денний час та обмежуючи його ввечері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *