Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

Новини Києва

У четвер в деяких районах Києва відбулися аварійні відключення світла через технічні проблеми в роботі енергосистеми, повідомило Укренерго. Частина міста залишилася без електропостачання, але енергетики вже почали аварійно-відновлювальні роботи. Після їх завершення обмеження будуть скасовані. Також було зазначено, що раніше в той же день світло відсутнє було на лівому березі Києва, а також ще раніше кілька районів столиці залишилися без електропостачання. У п’яти регіонах України також сталися знеструмлення через удари по об’єктах енергетичної інфраструктури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *