У Києві ввели екстрені відключення світла

Новини Києва

Українська столиця частково залишилася без електропостачання через аварійні відключення, які були проведені оператором електромереж ДТЕК. За інформацією компанії, на лівому березі Києва відключили електрику за екстреними вказівками Укренерго. Людей просять берегти електроенергію, щоб зберегти стабільність енергосистеми. Наразі не відомо причину відключень, але важливо пам’ятати, що знеструмлення можуть стосуватися і правого берега міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *