Увечері російські безпілотні літальні апарати продовжили атакувати місто Суми. В результаті цих нападів постраждала дитина, були пошкоджені будинки та автомобілі. Олег Григоров, голова Сумської обласної військово-цивільної адміністрації, повідомив про це. Він також зазначив, що завдяки системам протиповітряної оборони вдалося знищити чимало ворожих безпілотників, які намагалися атакувати місто. Однак під час знищення одного з безпілотників постраждав 13-річний хлопчик, якому надали медичну допомогу. Його життю нічого не загрожує. Також через падіння уламків були пошкоджені будинки та автомобілі. При цьому Григоров опублікував відео зі знищенням одного з ворожих безпілотників.