Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

Новини України

У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після цієї трагедії організація прийняла рішення припинити роботи з розмінування в Україні для забезпечення безпеки свого персоналу. Інцидент стався навколо 12:50, один працівник загинув на місці, інший – від отриманих травм у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу, їхнє життя не загрожує. За даними військового керівництва Херсона, атаку виконали ракетою “Іскандер-М”, але ці обставини ще перевіряються. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги висловив стурбованість через зростаючу небезпеку для гуманітарних працівників під час конфліктів. Організація наразі продовжує працювати тільки в напрямках кризового реагування та підтримки своїх працівників. Норвезька народна допомога працює в Україні з 2022 року, займаючись розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *