Служба безпеки, Національна поліція та прокуратура розкрили діяльність чотирьох підпалювачів, які були поплічниками ФСБ Росії в Кіровоградській та Одеській областях. Вони виконували замовлення російської спецслужби, підпалюючи автомобілі Сил оборони. Злочинці отримували завдання через Telegram-канали, обіцяючи їм легкі заробітки. Один із затриманих навіть намагався підірвати електропоїзд, закладаючи саморобну бомбу під колії. Всім зловмисникам пред’явлено підозру, а їм загрожує до 10 років ув’язнення.