Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через нестачу виробництва нафти у зв’язку з війною на Близькому Сході. Країна хоче значно збільшити видобуток нафти, щоб відновити свої експортні можливості. Ірак також планує досягти видобутку до 7 мільйонів барелів на добу найближчими роками. Об’єднані Арабські Емірати вже вийшли з ОПЕК через незгоду з квотами та зокрема з Саудівською Аравією. ОАЕ мали можливість збільшити виробництво, але були обмежені квотою. Вони виробляли менше, ніж могли б, що призвело до втрати доходів.