На конференції з питань відновлення України, яка проходила у Гданську та була організована Варшавою і Києвом, вдалося досягти значних успіхів. Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко оголосила про очікування підписання 160 угод на суму понад 10 мільярдів євро. На переговорах узгоджувалися питання оборони, бізнесу та регіонального розвитку. Гданськ був обраний як символ відновлення України через його історію зруйнування та подальшого відновлення. Під час конференції було укладено угоди про фінансування, створення фондів та нових партнерств у сферах транспорту, енергетики та оборони. Незважаючи на дипломатичні напруги між Польщею та Україною, форум підкреслив практичну співпрацю та важливість поглиблення економічних зв’язків між країнами.