У п’ятницю, 26 червня, очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про те, що три людини отримали поранення в результаті обстрілів росіянами автозаправних станцій. Наразі постраждалим надається необхідна медична допомога. Після цього відбулася нарада з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями та рятувальниками, на якій було обговорено питання безпеки на подібних об’єктах та зазначено про посилення заходів захисту паливної інфраструктури.