Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з початку війни вже понад 9500 українців було повернуто з російського полону, а лише з початку цього року – 1596 осіб. Він зазначив, що сьогодні звільнили ще 160 українських військовослужбовців, які перебували в полоні ще з 2022 року. Зеленський висловив вдячність переговорній групі та українським військовим за їхню роботу з обміном полоненими. Президент також підкреслив важливість підтримки звільнених українців після повернення додому, включаючи адаптацію, лікування та вирішення соціальних питань.