У липні футбольний клуб “ЛНЗ” зустрінеться з бельгійським “Гентом” у другому раунді кваліфікації Ліги конференцій. Команда з Черкас проведе відбірковий матч як домашній, але на стадіоні в Плоцьку, Польща, де виступає клуб “Вісла”. Перший матч відбудеться 23 липня, а черкащани проведуть також виїзний поєдинок 30 липня в Бельгії. Деталі про суперників “ЛНЗ” та “Полісся” з “Динамо” можна знайти в Telegram і WhatsApp Ліги конференцій.