Учасник збірної України з легкої атлетики Олег Дорощук встановив новий світовий рекорд сезону у стрибках у висоту на турнірі Меморіал імені Віталія Лонського. Під час змагань у Бердичеві він стрибнув на висоту 2.33 метри, що дозволило йому здобути золоту медаль. Ця висота також перевершила попередній рекорд, встановлений чеським спортсменом. Дорощук намагався піднятися ще вище, але не зміг подолати планку на 2.35 метра. У результаті він став переможцем турніру, обійшовши інших учасників.