У п’ятницю, 26 червня, в Україну повернулися батько та син, які були у полоні в Росії понад чотири роки. Вони обороняли Маріуполь і потрапили в полон у 2022 році. Сім’я зустріла їх у Хмельницькому. Жінка, дружина одного з них, розповіла, що син водив бусик з пораненими під час боїв у Маріуполі та рятував життя бійцям. Вони обидва були у військовому складі та активно брали участь у обороні міста. Родина довго чекала їхнього повернення і тепер рада, що всі разом знову будуть разом в безпеці на Хмельниччині.